close

Sklepy WooCommerce

Woocommerce to najbardziej dostępna i najpowszechniej stosowana technologia na rynku. Wykorzystuje otwarte dla wszystkich oprogramowanie (Open Source) dostarczane przez producenta jednego z najpopularniejszych systemów do zarządzania treścią - Wordpress. Sklepy internetowe budowane w tej technologii bardzo dobrze współpracują ze środowiskiem wyszukiwarki Google i dają możliwość ciągłego rozbudowywania o nowe funkcjonalności.

Wybór tego rozwiązania pozwala uniknąć miesięcznych opłat abonamentowych za korzystanie z oprogramowania, umieścić sklep na własnym serwerze oraz zarządzać kodem, który otrzymujemy na własność. Kiedy wybierzesz sklep internetowy zbudowany na technologii Woocommerce, nasi specjaliści szybko i skutecznie skonfigurują wszystkie funkcjonalności dopasowane do Twoich potrzeb. Ponieważ przeszliśmy ścieżki wdrożenia takich projektów wielokrotnie, w swoich zasobach mamy już dopracowane elementy niezbędne do ich właściwego funkcjonowania. To między innymi aktualne formularze RODO, Regulamin, Cookies oraz szybkie i bezpieczne integrowanie bramek płatniczych i bramek zarządzania wysyłką.

Dzięki naszemu doświadczeniu i zgromadzonej wiedzy o technologii Woocommerce, sklep internetowy dostosowany do Twoich potrzeb możesz mieć już po 45 dniach. W ramach kolejnych usług zamówisz szybką i wygodną optymalizację oraz przygotowanie sklepu do procesu pozycjonowania w środowisku Google.

Wyceń usługę:

Twoja reklama na Samochody.pl

Zostań Partnerem

Samochody.pl to portal ogłoszeń motoryzacyjnych cieszący się coraz większą popularnością. Liczba ogłoszeń stale rośnie, a w ofercie pojawiają się samochody osobowe i dostawcze zarówno nowe jak i używane, motocykle, maszyny rolnicze, budowlane, przyczepy, części, narzędzia oraz usługi wynajmu i inne związane z motoryzacją. Jest to zatem strona przeznaczona nie tylko dla osób poszukujących nowego samochodu, ale także przydatne rozwiązanie dla firm, które chcą nawiązać współpracę lub promować swoje usługi. Liczne oferty sprzedaży i coraz większa baza firm z usługami sprawiają, że Samochody.pl stają się jednym z większych graczy na rynku ogłoszenia motoryzacyjne. Konto partnera to zupełna nowość, dzięki której firmy związane z motoryzacją mogą dodawać artykuły i promować produkty ze swojej oferty.

Reklamuj swoje usługi

Oprócz standardowych opcji takich jak sprzedaż czy oferty zakupu pojazdów, na portalu Samochody.pl firmy związane z motoryzacją mogą reklamować swoje usługi to dobra okazja na poszerzenie grona odbiorców i klientów za pomocą rosnącego zainteresowania stroną. Reklamy po opłaceniu są wyświetlane na głównej stronie. Jak widać, portal nie jest ukierunkowany wyłącznie na nowe samochody czy auta używane, to świetne rozwiązanie dla firm. W dużym uproszczeniu Samochody.pl oferują szereg możliwości dodawanie artykułów, produktów, a także reklamy swoich usług. Dotyczy to firm zajmujących się ubezpieczeniami, odszkodowaniami, a także szkół nauki jazdy, firm zajmujących się wyposażeniem warsztatów, stacji demontażu czy usług detailingu.

Baza firm

Obecnie w portalu Samochody.pl są zarejestrowane firmy o różnym przekroju działalności motoryzacyjnej salony i komisy samochodowe oferujące nowe modele i używane auta, firmy ubezpieczeniowe, pomoc drogowa, usługi holowania, detailingu, warsztaty mechaniczne i blacharsko-lakiernicze. Do Samochody.pl dołącza coraz to większa liczba firm, nie tylko prezentujących swoje oferty, ale także chcących nawiązać długotrwałą współpracę w portalem. Warto dołączyć do tak prężnie rozwijającej się strony motoryzacyjnej to może przynieść wyłącznie obopólne korzyści.