close

Sklepy WooCommerce

Woocommerce to najbardziej dostępna i najpowszechniej stosowana technologia na rynku. Wykorzystuje otwarte dla wszystkich oprogramowanie (Open Source) dostarczane przez producenta jednego z najpopularniejszych systemów do zarządzania treścią - Wordpress. Sklepy internetowe budowane w tej technologii bardzo dobrze współpracują ze środowiskiem wyszukiwarki Google i dają możliwość ciągłego rozbudowywania o nowe funkcjonalności.

Wybór tego rozwiązania pozwala uniknąć miesięcznych opłat abonamentowych za korzystanie z oprogramowania, umieścić sklep na własnym serwerze oraz zarządzać kodem, który otrzymujemy na własność. Kiedy wybierzesz sklep internetowy zbudowany na technologii Woocommerce, nasi specjaliści szybko i skutecznie skonfigurują wszystkie funkcjonalności dopasowane do Twoich potrzeb. Ponieważ przeszliśmy ścieżki wdrożenia takich projektów wielokrotnie, w swoich zasobach mamy już dopracowane elementy niezbędne do ich właściwego funkcjonowania. To między innymi aktualne formularze RODO, Regulamin, Cookies oraz szybkie i bezpieczne integrowanie bramek płatniczych i bramek zarządzania wysyłką.

Dzięki naszemu doświadczeniu i zgromadzonej wiedzy o technologii Woocommerce, sklep internetowy dostosowany do Twoich potrzeb możesz mieć już po 45 dniach. W ramach kolejnych usług zamówisz szybką i wygodną optymalizację oraz przygotowanie sklepu do procesu pozycjonowania w środowisku Google.

Wyceń usługę: