close

Analityka i raportowanie

 

Monitorujemy i analizujemy
 
eReklama każdy ruch jest monitorowany, a następnie dokładnie analizowany za pomocą naszych zautomatyzowanych narzędzi. Dzięki temu masz dostęp do szczegółowych statystyk dotyczących twojego zamówienia. Rozbudowane statystyki pozwalają na dogłębną analizę działań jakiej nie dają ci inne tego typu systemy.
Oferujemy ci dostęp do rozbudowanych statystyk twoich zamówionych publikacji. Dostęp do nich jest możliwy z panelu reklamodawcy. Nasz system analizuje dokładnie ruch oraz jego źródła. Dodatkowo możesz pobrać całościowy raport ze statystykami w dogodnym dla ciebie formacie.
 
Statystyki z punktu widzenia Wydawcy
 
Nasze narzędzia do gromadzenia danych oraz dogłębnej analizy umieszczonych publikacji na twojej stronie, nie wpływają na szybkość działania witryny, są zoptymalizowane pod względem obciążeń witryny oraz co najważniejsze nie pozostawiają po sobie żadnego śladu (footprint), które mogłyby wpłynąć na pozycjonowanie twojej witryny.
 
Raportowanie i analiza ruchu na stronach
 
Gromadzimy zaawansowane statystki dotyczące ruchu na twojej stronie, podzielone na ruch z przeglądarek desktopowych oraz osobno dla wejść z urządzeń mobilnych. Reklamodawca ma możliwość sprawdzenia ilości odsłon publikacji oraz czasu trwania sesji (czas jaki użytkownik spędza na czytaniu artykułu). Ze statystyk możesz wywnioskować także w jakich dniach tygodnia oraz w jakich godzinach artykuł jest najchętniej czytany, czy z jakich krajów pochodzą użytkownicy i z jakich przeglądarek korzystają.
 
Zarejestruj się w eReklama, aby poznać bliżej zalety naszych narzędzi do monitorowania i analizy ruchu na stronach naszych wydawców.

Wyceń usługę: