close

Analityka i raportowanie

 

Monitorujemy i analizujemy
 
eReklama każdy ruch jest monitorowany, a następnie dokładnie analizowany za pomocą naszych zautomatyzowanych narzędzi. Dzięki temu masz dostęp do szczegółowych statystyk dotyczących twojego zamówienia. Rozbudowane statystyki pozwalają na dogłębną analizę działań jakiej nie dają ci inne tego typu systemy.
Oferujemy ci dostęp do rozbudowanych statystyk twoich zamówionych publikacji. Dostęp do nich jest możliwy z panelu reklamodawcy. Nasz system analizuje dokładnie ruch oraz jego źródła. Dodatkowo możesz pobrać całościowy raport ze statystykami w dogodnym dla ciebie formacie.
 
Statystyki z punktu widzenia Wydawcy
 
Nasze narzędzia do gromadzenia danych oraz dogłębnej analizy umieszczonych publikacji na twojej stronie, nie wpływają na szybkość działania witryny, są zoptymalizowane pod względem obciążeń witryny oraz co najważniejsze nie pozostawiają po sobie żadnego śladu (footprint), które mogłyby wpłynąć na pozycjonowanie twojej witryny.
 
Raportowanie i analiza ruchu na stronach
 
Gromadzimy zaawansowane statystki dotyczące ruchu na twojej stronie, podzielone na ruch z przeglądarek desktopowych oraz osobno dla wejść z urządzeń mobilnych. Reklamodawca ma możliwość sprawdzenia ilości odsłon publikacji oraz czasu trwania sesji (czas jaki użytkownik spędza na czytaniu artykułu). Ze statystyk możesz wywnioskować także w jakich dniach tygodnia oraz w jakich godzinach artykuł jest najchętniej czytany, czy z jakich krajów pochodzą użytkownicy i z jakich przeglądarek korzystają.
 
Zarejestruj się w eReklama, aby poznać bliżej zalety naszych narzędzi do monitorowania i analizy ruchu na stronach naszych wydawców.

Wyceń usługę:

Twoja reklama na Samochody.pl

Zostań Partnerem

Samochody.pl to portal ogłoszeń motoryzacyjnych cieszący się coraz większą popularnością. Liczba ogłoszeń stale rośnie, a w ofercie pojawiają się samochody osobowe i dostawcze zarówno nowe jak i używane, motocykle, maszyny rolnicze, budowlane, przyczepy, części, narzędzia oraz usługi wynajmu i inne związane z motoryzacją. Jest to zatem strona przeznaczona nie tylko dla osób poszukujących nowego samochodu, ale także przydatne rozwiązanie dla firm, które chcą nawiązać współpracę lub promować swoje usługi. Liczne oferty sprzedaży i coraz większa baza firm z usługami sprawiają, że Samochody.pl stają się jednym z większych graczy na rynku ogłoszenia motoryzacyjne. Konto partnera to zupełna nowość, dzięki której firmy związane z motoryzacją mogą dodawać artykuły i promować produkty ze swojej oferty.

Reklamuj swoje usługi

Oprócz standardowych opcji takich jak sprzedaż czy oferty zakupu pojazdów, na portalu Samochody.pl firmy związane z motoryzacją mogą reklamować swoje usługi to dobra okazja na poszerzenie grona odbiorców i klientów za pomocą rosnącego zainteresowania stroną. Reklamy po opłaceniu są wyświetlane na głównej stronie. Jak widać, portal nie jest ukierunkowany wyłącznie na nowe samochody czy auta używane, to świetne rozwiązanie dla firm. W dużym uproszczeniu Samochody.pl oferują szereg możliwości dodawanie artykułów, produktów, a także reklamy swoich usług. Dotyczy to firm zajmujących się ubezpieczeniami, odszkodowaniami, a także szkół nauki jazdy, firm zajmujących się wyposażeniem warsztatów, stacji demontażu czy usług detailingu.

Baza firm

Obecnie w portalu Samochody.pl są zarejestrowane firmy o różnym przekroju działalności motoryzacyjnej salony i komisy samochodowe oferujące nowe modele i używane auta, firmy ubezpieczeniowe, pomoc drogowa, usługi holowania, detailingu, warsztaty mechaniczne i blacharsko-lakiernicze. Do Samochody.pl dołącza coraz to większa liczba firm, nie tylko prezentujących swoje oferty, ale także chcących nawiązać długotrwałą współpracę w portalem. Warto dołączyć do tak prężnie rozwijającej się strony motoryzacyjnej to może przynieść wyłącznie obopólne korzyści.