close

Influencer marketing

Podejmij współpracę z vlogerami, blogerami i pozwól im wypromować twoją markę

eReklama pozwala na dotarcie do nowego grona odbiorców za pomocą influencer marketingu. Platforma łączy vlogerów i blogerów działających w social media z reklamodawcami. Jako reklamodawca otrzymujesz dostęp do bazy zarejestrowanych influencerów, wystarczy stworzyć kampanię i wybrać odpowiednie osoby, które zrealizują kampanie reklamową twojego produktu czy usługi.


Jest to bardzo proste - wystarczy kilka kroków

Stworzenie kampanii zaczynamy od stworzenia briefu, z pomocą przychodzi prosty kreator briefu, w którym należy ustalić cele, grupę docelową oraz sposób w jaki chcesz podjąć współpracę z influencerami. Określ co jest przedmiotem kampanii oraz dokładnie opisz jak ma ona wyglądać i jak przebiegać. Następnie dobierz influencerów, którzy odpowiadają tobie pod względem dopasowania ich działalności w social media do profilu twojej firmy. Po wybraniu odpowiedniej osoby lub osób przystępują do realizacji zadań zgodnie z określonym w briefie terminarzem. Komunikacja pomiędzy reklamodawcą, a wykonawcą przebiega w całości poprzez naszą platformę.


Co oferuje moduł influencer marketing w eReklama?

  • Wyszukiwarka influencerów

Każdy wydawca (influencer) wypełnia swój profil, w którym dodaje informacje o sobie, profilach działalności, tematykę w jakiej tworzy treści na swoich profilach, umieszcza odnośniki do swoich profili w mediach społecznościowych - w wyszukiwarce możesz dokładnie określić jakich osób szukasz do współpracy. Każda osoba, która chce podjąć współpracę z nami jest wcześniej dokładnie weryfikowana. Masz pewność, że współpracujesz z profesjonalną osobą, która będzie wiedziała co robić.

  • Tworzenie oferty

Dajemy ci możliwość stworzenia własnej listy influencerów z którymi chcesz podjąć dłuższą współpracę w przyszłości. Pozwala to na stworzenie nowej kampanii jednym kliknięciem. Dodatkowo możesz wyeksportować do pliku XLS listę wszystkich influencerów ze szczegółowymi informacjami.

  • Kreator biefu

Tworzenie kampanii za pomocą naszego kreatora jest bardzo proste i intuicyjne. Krok po kroku określisz warunki współpracy z influencerami, oczekiwania oraz obowiązkowe kwestie jak przekazanie praw autorskich.

  • Pomoc w wyborze

Pomagamy w wyborze odpowiednich influencerów, którzy spełnią twoje wymagania. Możemy stworzyć listę osób, które będą zainteresowane podjęciem współpracy z tobą. Udostępniamy dane adresowe celem przetestowania towarów, które mają zostać zrecenzowane.

  • Negocjacja warunków

Umożliwiamy negocjacje warunków współpracy pomiędzy zamawiającym, a influencerem. Masz kontakt w czasie rzeczywistym ze zleceniobiorcą, dzięki temu możesz omawiać warunki i postępy prac na bieżąco. Wszelkie rozliczenia pomiędzy influencerem, a zlecającym stoją po stronie eReklama - zajmiemy się wszystkim kompleksowo.

  • Raport z wykonanych prac

Na każdym etapie prac masz możliwość śledzenia postępów prac oraz otrzymywania szczegółowych raportów od influencera. Udostępniamy narzędzie do monitorowania oraz weryfikacji ruchu i wyników przeprowadzonej kampanii.

Wyceń usługę:

Twoja reklama na Samochody.pl

Zostań Partnerem

Samochody.pl to portal ogłoszeń motoryzacyjnych cieszący się coraz większą popularnością. Liczba ogłoszeń stale rośnie, a w ofercie pojawiają się samochody osobowe i dostawcze zarówno nowe jak i używane, motocykle, maszyny rolnicze, budowlane, przyczepy, części, narzędzia oraz usługi wynajmu i inne związane z motoryzacją. Jest to zatem strona przeznaczona nie tylko dla osób poszukujących nowego samochodu, ale także przydatne rozwiązanie dla firm, które chcą nawiązać współpracę lub promować swoje usługi. Liczne oferty sprzedaży i coraz większa baza firm z usługami sprawiają, że Samochody.pl stają się jednym z większych graczy na rynku ogłoszenia motoryzacyjne. Konto partnera to zupełna nowość, dzięki której firmy związane z motoryzacją mogą dodawać artykuły i promować produkty ze swojej oferty.

Reklamuj swoje usługi

Oprócz standardowych opcji takich jak sprzedaż czy oferty zakupu pojazdów, na portalu Samochody.pl firmy związane z motoryzacją mogą reklamować swoje usługi to dobra okazja na poszerzenie grona odbiorców i klientów za pomocą rosnącego zainteresowania stroną. Reklamy po opłaceniu są wyświetlane na głównej stronie. Jak widać, portal nie jest ukierunkowany wyłącznie na nowe samochody czy auta używane, to świetne rozwiązanie dla firm. W dużym uproszczeniu Samochody.pl oferują szereg możliwości dodawanie artykułów, produktów, a także reklamy swoich usług. Dotyczy to firm zajmujących się ubezpieczeniami, odszkodowaniami, a także szkół nauki jazdy, firm zajmujących się wyposażeniem warsztatów, stacji demontażu czy usług detailingu.

Baza firm

Obecnie w portalu Samochody.pl są zarejestrowane firmy o różnym przekroju działalności motoryzacyjnej salony i komisy samochodowe oferujące nowe modele i używane auta, firmy ubezpieczeniowe, pomoc drogowa, usługi holowania, detailingu, warsztaty mechaniczne i blacharsko-lakiernicze. Do Samochody.pl dołącza coraz to większa liczba firm, nie tylko prezentujących swoje oferty, ale także chcących nawiązać długotrwałą współpracę w portalem. Warto dołączyć do tak prężnie rozwijającej się strony motoryzacyjnej to może przynieść wyłącznie obopólne korzyści.