close

Influencer marketing

Podejmij współpracę z vlogerami, blogerami i pozwól im wypromować twoją markę

eReklama pozwala na dotarcie do nowego grona odbiorców za pomocą influencer marketingu. Platforma łączy vlogerów i blogerów działających w social media z reklamodawcami. Jako reklamodawca otrzymujesz dostęp do bazy zarejestrowanych influencerów, wystarczy stworzyć kampanię i wybrać odpowiednie osoby, które zrealizują kampanie reklamową twojego produktu czy usługi.


Jest to bardzo proste - wystarczy kilka kroków

Stworzenie kampanii zaczynamy od stworzenia briefu, z pomocą przychodzi prosty kreator briefu, w którym należy ustalić cele, grupę docelową oraz sposób w jaki chcesz podjąć współpracę z influencerami. Określ co jest przedmiotem kampanii oraz dokładnie opisz jak ma ona wyglądać i jak przebiegać. Następnie dobierz influencerów, którzy odpowiadają tobie pod względem dopasowania ich działalności w social media do profilu twojej firmy. Po wybraniu odpowiedniej osoby lub osób przystępują do realizacji zadań zgodnie z określonym w briefie terminarzem. Komunikacja pomiędzy reklamodawcą, a wykonawcą przebiega w całości poprzez naszą platformę.


Co oferuje moduł influencer marketing w eReklama?

  • Wyszukiwarka influencerów

Każdy wydawca (influencer) wypełnia swój profil, w którym dodaje informacje o sobie, profilach działalności, tematykę w jakiej tworzy treści na swoich profilach, umieszcza odnośniki do swoich profili w mediach społecznościowych - w wyszukiwarce możesz dokładnie określić jakich osób szukasz do współpracy. Każda osoba, która chce podjąć współpracę z nami jest wcześniej dokładnie weryfikowana. Masz pewność, że współpracujesz z profesjonalną osobą, która będzie wiedziała co robić.

  • Tworzenie oferty

Dajemy ci możliwość stworzenia własnej listy influencerów z którymi chcesz podjąć dłuższą współpracę w przyszłości. Pozwala to na stworzenie nowej kampanii jednym kliknięciem. Dodatkowo możesz wyeksportować do pliku XLS listę wszystkich influencerów ze szczegółowymi informacjami.

  • Kreator biefu

Tworzenie kampanii za pomocą naszego kreatora jest bardzo proste i intuicyjne. Krok po kroku określisz warunki współpracy z influencerami, oczekiwania oraz obowiązkowe kwestie jak przekazanie praw autorskich.

  • Pomoc w wyborze

Pomagamy w wyborze odpowiednich influencerów, którzy spełnią twoje wymagania. Możemy stworzyć listę osób, które będą zainteresowane podjęciem współpracy z tobą. Udostępniamy dane adresowe celem przetestowania towarów, które mają zostać zrecenzowane.

  • Negocjacja warunków

Umożliwiamy negocjacje warunków współpracy pomiędzy zamawiającym, a influencerem. Masz kontakt w czasie rzeczywistym ze zleceniobiorcą, dzięki temu możesz omawiać warunki i postępy prac na bieżąco. Wszelkie rozliczenia pomiędzy influencerem, a zlecającym stoją po stronie eReklama - zajmiemy się wszystkim kompleksowo.

  • Raport z wykonanych prac

Na każdym etapie prac masz możliwość śledzenia postępów prac oraz otrzymywania szczegółowych raportów od influencera. Udostępniamy narzędzie do monitorowania oraz weryfikacji ruchu i wyników przeprowadzonej kampanii.

Wyceń usługę: