close

Program partnerski

 
 
Polecaj nasze usługi i zarabiaj!
Zarabiaj na polecaniu innym naszego portalu i otrzymuj prowizję za każdą wydaną przez niego złotówkę na publikację artykułów w serwisach naszych wydawców. Udostępniaj swój link partnerski w branżowych serwisach i na swoich portalach, a za każdego, kto zarejestruje się w serwisie otrzymasz pieniądze które będziesz mógł w dowolnym momencie wypłacić na swój rachunek bankowy.
 
Jak zostać partnerem?
By zostać partnerem i móc zarabiać należy zarejestrować się w naszym serwisie. Następnie w swoim panelu dostępny będzie twój indywidualny link partnerski, którym możesz się podzielić z osobami zainteresowanymi publikacją artykułów oraz treści na stronach i blogach wydawców. Ty jako polecający przez kolejne lata będziesz zarabiał 5% od każdej wydanej złotówki przez partnera w naszym serwisie. Po uzbieraniu kwoty minimalnej możesz zlecić wypłatę środków na swój rachunek (po przesłaniu do nas faktury vat). Zarobione na poleceniach środki są cały czas dostępne w twoim panelu, masz do nich zawsze dostęp. W panelu partnera dowiesz się ile dokładnie zarobiłeś oraz ilu osobom poleciłeś nasz serwis (zarejestrowane osoby z polecenia).
 
Ile mogę na tym zarobić? Czy warto dołączyć do programu partnerskiego? Tak!
Wielu z naszych reklamodawców to duże agencje reklamowe i domy mediowe, które zamawiają bardzo dużo publikacji, co za tym idzie przeznaczają na to dużo środków - ty możesz otrzymać prowizję od nich. Nasi najlepsi partnerzy zarabiają nawet kilkaset złotych nie robiąc praktycznie nic, bowiem wystarczy polecić nas tylko raz, aby partner był przypisany do ciebie na kilka następnych lat.

Wyceń usługę: