close

Program partnerski

 
 
Polecaj nasze usługi i zarabiaj!
Zarabiaj na polecaniu innym naszego portalu i otrzymuj prowizję za każdą wydaną przez niego złotówkę na publikację artykułów w serwisach naszych wydawców. Udostępniaj swój link partnerski w branżowych serwisach i na swoich portalach, a za każdego, kto zarejestruje się w serwisie otrzymasz pieniądze które będziesz mógł w dowolnym momencie wypłacić na swój rachunek bankowy.
 
Jak zostać partnerem?
By zostać partnerem i móc zarabiać należy zarejestrować się w naszym serwisie. Następnie w swoim panelu dostępny będzie twój indywidualny link partnerski, którym możesz się podzielić z osobami zainteresowanymi publikacją artykułów oraz treści na stronach i blogach wydawców. Ty jako polecający przez kolejne lata będziesz zarabiał 5% od każdej wydanej złotówki przez partnera w naszym serwisie. Po uzbieraniu kwoty minimalnej możesz zlecić wypłatę środków na swój rachunek (po przesłaniu do nas faktury vat). Zarobione na poleceniach środki są cały czas dostępne w twoim panelu, masz do nich zawsze dostęp. W panelu partnera dowiesz się ile dokładnie zarobiłeś oraz ilu osobom poleciłeś nasz serwis (zarejestrowane osoby z polecenia).
 
Ile mogę na tym zarobić? Czy warto dołączyć do programu partnerskiego? Tak!
Wielu z naszych reklamodawców to duże agencje reklamowe i domy mediowe, które zamawiają bardzo dużo publikacji, co za tym idzie przeznaczają na to dużo środków - ty możesz otrzymać prowizję od nich. Nasi najlepsi partnerzy zarabiają nawet kilkaset złotych nie robiąc praktycznie nic, bowiem wystarczy polecić nas tylko raz, aby partner był przypisany do ciebie na kilka następnych lat.

Wyceń usługę:

Twoja reklama na Samochody.pl

Zostań Partnerem

Samochody.pl to portal ogłoszeń motoryzacyjnych cieszący się coraz większą popularnością. Liczba ogłoszeń stale rośnie, a w ofercie pojawiają się samochody osobowe i dostawcze zarówno nowe jak i używane, motocykle, maszyny rolnicze, budowlane, przyczepy, części, narzędzia oraz usługi wynajmu i inne związane z motoryzacją. Jest to zatem strona przeznaczona nie tylko dla osób poszukujących nowego samochodu, ale także przydatne rozwiązanie dla firm, które chcą nawiązać współpracę lub promować swoje usługi. Liczne oferty sprzedaży i coraz większa baza firm z usługami sprawiają, że Samochody.pl stają się jednym z większych graczy na rynku ogłoszenia motoryzacyjne. Konto partnera to zupełna nowość, dzięki której firmy związane z motoryzacją mogą dodawać artykuły i promować produkty ze swojej oferty.

Reklamuj swoje usługi

Oprócz standardowych opcji takich jak sprzedaż czy oferty zakupu pojazdów, na portalu Samochody.pl firmy związane z motoryzacją mogą reklamować swoje usługi to dobra okazja na poszerzenie grona odbiorców i klientów za pomocą rosnącego zainteresowania stroną. Reklamy po opłaceniu są wyświetlane na głównej stronie. Jak widać, portal nie jest ukierunkowany wyłącznie na nowe samochody czy auta używane, to świetne rozwiązanie dla firm. W dużym uproszczeniu Samochody.pl oferują szereg możliwości dodawanie artykułów, produktów, a także reklamy swoich usług. Dotyczy to firm zajmujących się ubezpieczeniami, odszkodowaniami, a także szkół nauki jazdy, firm zajmujących się wyposażeniem warsztatów, stacji demontażu czy usług detailingu.

Baza firm

Obecnie w portalu Samochody.pl są zarejestrowane firmy o różnym przekroju działalności motoryzacyjnej salony i komisy samochodowe oferujące nowe modele i używane auta, firmy ubezpieczeniowe, pomoc drogowa, usługi holowania, detailingu, warsztaty mechaniczne i blacharsko-lakiernicze. Do Samochody.pl dołącza coraz to większa liczba firm, nie tylko prezentujących swoje oferty, ale także chcących nawiązać długotrwałą współpracę w portalem. Warto dołączyć do tak prężnie rozwijającej się strony motoryzacyjnej to może przynieść wyłącznie obopólne korzyści.