close

Wirtualne biura prasowe

 

Wirtualne biuro prasowe to oferta skierowana dla małych i dużych firm, jak też i dla dziennikarzy i agencji public relations. Narzędzie umożliwia sprawne zarządzanie komunikacją z mediami na co dzień i publikację wiadomości w imieniu klientów.


Zarządzanie własną firmą

Własne biuro prasowe zapewnia skuteczną komunikację z mediami dla każdej firmy. Prosty i wygodny interfejs CMS umożliwia dopasowanie wyglądu aktualności dla potrzeb firmy. Popularność i skuteczność publikowanych newsów można mierzyć za pomocą przygotowanych raportów. Co więcej, biuro prasowe daje możliwość monitorowania nowych wiadomości o firmie w mediach. Przejrzysty i profesjonalny wygląd biura to szansa na zbudowanie pozytywnego wizerunku w internecie.


Dla usług public relations

Promocja notek prasowych na atrakcyjnej domenie i baza dziennikarzy, to szansa na zaistnienie w mediach. Agencje public relations mogą dzięki temu jeszcze lepiej komunikować się z portalami informacyjnymi w imieniu klientów. Wirtualne biuro prasowe zapewnia wszystkie niezbędne usługi w jednym miejscu. Dzięki tej wygodzie jest ono często wybieraną opcją dla firm, które prowadzą kampanię mediową dla swoich klientów.


Baza dziennikarzy

Dzięki rozbudowanej bazie dziennikarzy można w łatwy sposób tworzyć wysyłki notatek, a następnie je monitorować. Biuro prasowe zostało stworzone z myślą o ułatwieniu pracy z każdej ze stron. Dostęp wszystkich usług w jednym miejscu, odwiedzanym przez zweryfikowanych dziennikarzy, usprawnia prowadzenie kampanii wizerunkowej dla każdej firmy.

Wyceń usługę:

Twoja reklama na Samochody.pl

Zostań Partnerem

Samochody.pl to portal ogłoszeń motoryzacyjnych cieszący się coraz większą popularnością. Liczba ogłoszeń stale rośnie, a w ofercie pojawiają się samochody osobowe i dostawcze zarówno nowe jak i używane, motocykle, maszyny rolnicze, budowlane, przyczepy, części, narzędzia oraz usługi wynajmu i inne związane z motoryzacją. Jest to zatem strona przeznaczona nie tylko dla osób poszukujących nowego samochodu, ale także przydatne rozwiązanie dla firm, które chcą nawiązać współpracę lub promować swoje usługi. Liczne oferty sprzedaży i coraz większa baza firm z usługami sprawiają, że Samochody.pl stają się jednym z większych graczy na rynku ogłoszenia motoryzacyjne. Konto partnera to zupełna nowość, dzięki której firmy związane z motoryzacją mogą dodawać artykuły i promować produkty ze swojej oferty.

Reklamuj swoje usługi

Oprócz standardowych opcji takich jak sprzedaż czy oferty zakupu pojazdów, na portalu Samochody.pl firmy związane z motoryzacją mogą reklamować swoje usługi to dobra okazja na poszerzenie grona odbiorców i klientów za pomocą rosnącego zainteresowania stroną. Reklamy po opłaceniu są wyświetlane na głównej stronie. Jak widać, portal nie jest ukierunkowany wyłącznie na nowe samochody czy auta używane, to świetne rozwiązanie dla firm. W dużym uproszczeniu Samochody.pl oferują szereg możliwości dodawanie artykułów, produktów, a także reklamy swoich usług. Dotyczy to firm zajmujących się ubezpieczeniami, odszkodowaniami, a także szkół nauki jazdy, firm zajmujących się wyposażeniem warsztatów, stacji demontażu czy usług detailingu.

Baza firm

Obecnie w portalu Samochody.pl są zarejestrowane firmy o różnym przekroju działalności motoryzacyjnej salony i komisy samochodowe oferujące nowe modele i używane auta, firmy ubezpieczeniowe, pomoc drogowa, usługi holowania, detailingu, warsztaty mechaniczne i blacharsko-lakiernicze. Do Samochody.pl dołącza coraz to większa liczba firm, nie tylko prezentujących swoje oferty, ale także chcących nawiązać długotrwałą współpracę w portalem. Warto dołączyć do tak prężnie rozwijającej się strony motoryzacyjnej to może przynieść wyłącznie obopólne korzyści.