close

Wirtualne biura prasowe

 

Wirtualne biuro prasowe to oferta skierowana dla małych i dużych firm, jak też i dla dziennikarzy i agencji public relations. Narzędzie umożliwia sprawne zarządzanie komunikacją z mediami na co dzień i publikację wiadomości w imieniu klientów.


Zarządzanie własną firmą

Własne biuro prasowe zapewnia skuteczną komunikację z mediami dla każdej firmy. Prosty i wygodny interfejs CMS umożliwia dopasowanie wyglądu aktualności dla potrzeb firmy. Popularność i skuteczność publikowanych newsów można mierzyć za pomocą przygotowanych raportów. Co więcej, biuro prasowe daje możliwość monitorowania nowych wiadomości o firmie w mediach. Przejrzysty i profesjonalny wygląd biura to szansa na zbudowanie pozytywnego wizerunku w internecie.


Dla usług public relations

Promocja notek prasowych na atrakcyjnej domenie i baza dziennikarzy, to szansa na zaistnienie w mediach. Agencje public relations mogą dzięki temu jeszcze lepiej komunikować się z portalami informacyjnymi w imieniu klientów. Wirtualne biuro prasowe zapewnia wszystkie niezbędne usługi w jednym miejscu. Dzięki tej wygodzie jest ono często wybieraną opcją dla firm, które prowadzą kampanię mediową dla swoich klientów.


Baza dziennikarzy

Dzięki rozbudowanej bazie dziennikarzy można w łatwy sposób tworzyć wysyłki notatek, a następnie je monitorować. Biuro prasowe zostało stworzone z myślą o ułatwieniu pracy z każdej ze stron. Dostęp wszystkich usług w jednym miejscu, odwiedzanym przez zweryfikowanych dziennikarzy, usprawnia prowadzenie kampanii wizerunkowej dla każdej firmy.

Wyceń usługę: