close

Publikacja artykułów

 
eReklama oferuje publikację artykułów sponsorowanych na ponad 2000 portali z różnych kategorii tematycznych. Promuj swoją firmę za pomocą wysokiej jakości treści umieszczonych na portalach oraz blogach naszych partnerów.
 
Jak to działa?
Aby opublikować tekst na portalach naszych wydawców należy zarejestrować się w naszym serwisie, a następnie wybrać portale, które ciebie interesują. Do dyspozycji masz wyszukiwarkę, która pozwala na określenie parametrów serwisu jakie cię interesują. Tekst możesz przesłać gotowy lub zlecić, abyśmy zrobili to za ciebie - zamów treść artykułu, a nie będziesz musiał tworzyć jej sam. Kwota publikacji artykułów na danych portalu jest umieszczona obok jego adresu. Po wybraniu pasujących ci portali i blogów należy opłacić zamówienie, po jego opłaceniu przystępujemy do realizacji zlecenia - wysyłamy zlecenie do wydawcy (właściciela portalu) oraz monitorujemy jego publikacje, aby tekst został umieszczony w regulaminowym czasie. Zaawansowane narzędzia dostępne w serwisie pozwolą ci na monitorowanie efektywności publikacji na stronach.
 
Dlaczego warto wybrać eReklama?
 
  • Wyszukiwarka portali i blogów
W prosty sposób możesz wybrać odpowiednie portale i blogi na jakich chcesz, aby został umieszczony twój artykuł. Możesz określić nawet kilkanaście parametrów, jakie musi spełniać strona wydawcy, na którym ma nastąpić publikacja artykułów.
 
  • SEMStorm
Parametry domeny to nie wszystko, dlatego naszym Reklamodawcom dajemy możliwość sprawdzenia parametrów domeny w narzędziu SEMSTORM. Narzędzie to pozwala na określenie realnego ruchu na stronie czy na jakie frazy domena pojawia się w wyszukiwarce Google.
 
  • Zweryfikowani wydawcy
Każdy wydawca, który chce przystąpić do naszego serwisu i zarabiać na publikacji tekstów najpierw przechodzi dokładną weryfikację. Sprawdzamy dokładnie każdą witrynę nim pozwolimy zamawiać publikację na niej. Liczą się nie tylko dobre parametry domeny pod względem SEO, ale także witryna powinna być schludna i dostosowana do dzisiejszych standardów oraz wytycznych wyszukiwarek.
 
  • Monitorowanie publikacji
Każdy dodany tekst na stronach wydawców jest przez nas automatycznie monitorowany - czy pojawia się przez cały czas w serwisie, czy nie zostały zmienione w nim odnośniki czy też nie został do nich dodany niepożądany parametr blokujący indeksację przez roboty wyszukiwarek.
 
  • Profesjonalna obsługa
Staramy się, aby zapewnić Reklamodawcom oraz Wydawcom jak najlepsze narzędzia oraz warunki współpracy. Dzięki zautomatyzowaniu wielu narzędzi możemy zaoferować przyjazne ceny publikacji artykułów. Do każdego zgłoszenia podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie rozwiązując problem na korzyść klienta.

Wyceń usługę:

Twoja reklama na Samochody.pl

Zostań Partnerem

Samochody.pl to portal ogłoszeń motoryzacyjnych cieszący się coraz większą popularnością. Liczba ogłoszeń stale rośnie, a w ofercie pojawiają się samochody osobowe i dostawcze zarówno nowe jak i używane, motocykle, maszyny rolnicze, budowlane, przyczepy, części, narzędzia oraz usługi wynajmu i inne związane z motoryzacją. Jest to zatem strona przeznaczona nie tylko dla osób poszukujących nowego samochodu, ale także przydatne rozwiązanie dla firm, które chcą nawiązać współpracę lub promować swoje usługi. Liczne oferty sprzedaży i coraz większa baza firm z usługami sprawiają, że Samochody.pl stają się jednym z większych graczy na rynku ogłoszenia motoryzacyjne. Konto partnera to zupełna nowość, dzięki której firmy związane z motoryzacją mogą dodawać artykuły i promować produkty ze swojej oferty.

Reklamuj swoje usługi

Oprócz standardowych opcji takich jak sprzedaż czy oferty zakupu pojazdów, na portalu Samochody.pl firmy związane z motoryzacją mogą reklamować swoje usługi to dobra okazja na poszerzenie grona odbiorców i klientów za pomocą rosnącego zainteresowania stroną. Reklamy po opłaceniu są wyświetlane na głównej stronie. Jak widać, portal nie jest ukierunkowany wyłącznie na nowe samochody czy auta używane, to świetne rozwiązanie dla firm. W dużym uproszczeniu Samochody.pl oferują szereg możliwości dodawanie artykułów, produktów, a także reklamy swoich usług. Dotyczy to firm zajmujących się ubezpieczeniami, odszkodowaniami, a także szkół nauki jazdy, firm zajmujących się wyposażeniem warsztatów, stacji demontażu czy usług detailingu.

Baza firm

Obecnie w portalu Samochody.pl są zarejestrowane firmy o różnym przekroju działalności motoryzacyjnej salony i komisy samochodowe oferujące nowe modele i używane auta, firmy ubezpieczeniowe, pomoc drogowa, usługi holowania, detailingu, warsztaty mechaniczne i blacharsko-lakiernicze. Do Samochody.pl dołącza coraz to większa liczba firm, nie tylko prezentujących swoje oferty, ale także chcących nawiązać długotrwałą współpracę w portalem. Warto dołączyć do tak prężnie rozwijającej się strony motoryzacyjnej to może przynieść wyłącznie obopólne korzyści.