close

Publikacja artykułów

 
eReklama oferuje publikację artykułów sponsorowanych na ponad 2000 portali z różnych kategorii tematycznych. Promuj swoją firmę za pomocą wysokiej jakości treści umieszczonych na portalach oraz blogach naszych partnerów.
 
Jak to działa?
Aby opublikować tekst na portalach naszych wydawców należy zarejestrować się w naszym serwisie, a następnie wybrać portale, które ciebie interesują. Do dyspozycji masz wyszukiwarkę, która pozwala na określenie parametrów serwisu jakie cię interesują. Tekst możesz przesłać gotowy lub zlecić, abyśmy zrobili to za ciebie - zamów treść artykułu, a nie będziesz musiał tworzyć jej sam. Kwota publikacji artykułów na danych portalu jest umieszczona obok jego adresu. Po wybraniu pasujących ci portali i blogów należy opłacić zamówienie, po jego opłaceniu przystępujemy do realizacji zlecenia - wysyłamy zlecenie do wydawcy (właściciela portalu) oraz monitorujemy jego publikacje, aby tekst został umieszczony w regulaminowym czasie. Zaawansowane narzędzia dostępne w serwisie pozwolą ci na monitorowanie efektywności publikacji na stronach.
 
Dlaczego warto wybrać eReklama?
 
  • Wyszukiwarka portali i blogów
W prosty sposób możesz wybrać odpowiednie portale i blogi na jakich chcesz, aby został umieszczony twój artykuł. Możesz określić nawet kilkanaście parametrów, jakie musi spełniać strona wydawcy, na którym ma nastąpić publikacja artykułów.
 
  • SEMStorm
Parametry domeny to nie wszystko, dlatego naszym Reklamodawcom dajemy możliwość sprawdzenia parametrów domeny w narzędziu SEMSTORM. Narzędzie to pozwala na określenie realnego ruchu na stronie czy na jakie frazy domena pojawia się w wyszukiwarce Google.
 
  • Zweryfikowani wydawcy
Każdy wydawca, który chce przystąpić do naszego serwisu i zarabiać na publikacji tekstów najpierw przechodzi dokładną weryfikację. Sprawdzamy dokładnie każdą witrynę nim pozwolimy zamawiać publikację na niej. Liczą się nie tylko dobre parametry domeny pod względem SEO, ale także witryna powinna być schludna i dostosowana do dzisiejszych standardów oraz wytycznych wyszukiwarek.
 
  • Monitorowanie publikacji
Każdy dodany tekst na stronach wydawców jest przez nas automatycznie monitorowany - czy pojawia się przez cały czas w serwisie, czy nie zostały zmienione w nim odnośniki czy też nie został do nich dodany niepożądany parametr blokujący indeksację przez roboty wyszukiwarek.
 
  • Profesjonalna obsługa
Staramy się, aby zapewnić Reklamodawcom oraz Wydawcom jak najlepsze narzędzia oraz warunki współpracy. Dzięki zautomatyzowaniu wielu narzędzi możemy zaoferować przyjazne ceny publikacji artykułów. Do każdego zgłoszenia podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie rozwiązując problem na korzyść klienta.

Wyceń usługę: