close

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

OKREŚL CHARAKTER TWOJEJ MARKI

Kapitalizm rządzi się bezlitosnymi prawami, dlatego współcześni przedsiębiorcy mają problem z przedarciem się do szerokiego grona odbiorców i zdobyciem zaufania klientów. Jest to jednak możliwe, jeśli podejmą działania nastawione na kreowanie spójnej i jasnej identyfikacji marki. Podstawą będzie silny, przemawiający logotyp, który nawet nieświadomie odciśnie się w pamięci odbiorców.

Czasem wystarczy już niewielkie skojarzenie wizualne, aby połączyć produkt z jego marką. To rodzaj sukcesu, do którego niestrudzenie dąży każda firma. My im w tym pomagamy, dbając o wyrażenie autentyczności i stylu. Dlatego nasi klienci są przekonywujący i transparentni.

JAK ZBUDUJEMY WIZERUNEK TWOJEJ FIRMY?

Pokaż wszystkim jaka jest Twoja firma. Współpracuj ze specjalistami, którzy rzetelnie wykreują obraz, godny zaufania dla klientów. Możemy Cię przeprowadzić przez wszystkie elementy identyfikacji: wizytówki, papier firmowy, markowe gadżety. Otrzymasz od nas unikatowy wizerunek, który umieścimy gdzie sobie zażyczysz.

Nasz zespół świetnie odnajduje się w zadaniach kreatywnych i ma doskonałe kompetencję do stworzenia konsekwentnej i skutecznej strategii budowania wizerunku marki. Wypełnij nasz formularz kontaktowy i sprawdź jakie rozwiązanie możemy Ci zaproponować.

Pakiety

LOGO1

LOGO2

LOGO3

Projekt logotypu

3 propozycje

6 propozycji

12 propozycji

Poprawki do propozycji

do 3 poprawek

do 5 poprawek

do 10 poprawek

Projekt wizytówki

1 wersja

3 wersje

6 wersji

Projekt papieru firmowego

1 wersja

3 wersje

6 wersji

Projekt banera reklamowego

-

1 projekt

3 projekty

Projekt stopki e-mail

-

1 projekt

3 projekty

Dodatkowe projekty

-

projekty gadżetów firmowych

projekty gadżetów firmowych
+ layout strony www

Format zapisu

PDF (krzywe)

3 wybrane formaty

wszystkie popularne

Księga znaku

-

-

Format PDF
+ druk (3szt.)

Cena

1 200 zł netto

2 500 zł netto

6 500 zł netto

Wyceń usługę: