close

Strony WWW

ZWYKŁA STRONA INTERNETOWA NIE WYSTARCZY

Wszyscy specjaliści branżowi przekonują, że posiadanie strony internetowej firmy jest niezbędne. Być może uwierzyłeś nawet, że strona sama w sobie wystarczy by zwielokrotnić zyski. Niestety, nie do końca tak jest. Strona zrobiona nieprofesjonalnie może wręcz zaszkodzić Twojej firmie i zniechęcić konsumentów. Dlatego w Ad Awards, wykonując strony internetowe na zlecenie, mamy unikatowe podejście do każdej z nich – dzięki temu odpowiadają one potrzebom naszych klientów. Stworzymy dla Ciebie spersonalizowaną stronę, skierowaną wprost do Twoich klientów, która będzie najlepszym bodźcem zakupowym. Skutecznie zachęci do skorzystania z Twoich usług konsumentów z całej Polski.
Bo niezależnie od tego, czy mieszkasz w Legnicy, Wrocławiu, czy w innym województwie – funkcjonalne strony internetowe są standardem w całej Polsce. Nasza agencja realizuje projekty na całym świecie, więc sprawdź co możemy zaproponować Twojej firmie. Pamiętaj także, że właściwie zaprojektowany serwis to gwarancja wysokich pozycji w wyszukiwarkach. Z nami zredukujesz koszty na reklamę, dzięki profesjonalnej stronie responsywnej.

TO NIE TYLKO STRONY INTERNETOWE NA ZAMÓWIENIE, TO DUŻO WIĘCEJ:

 • profesjonalny wizerunek, który przekona klientów do korzystania z Twoich usług;
 • zatrzymanie uwagi potencjalnych klientów na dłużej;
 • skuteczne zachęcenie do zapoznania się z Twoją ofertą;
 • zautomatyzowanie i uproszczenie obsługi klientów;
 • nasze strony www Wrocław cechuje mobilność responsywność, dzięki czemu prawidłowo wyświetlają się na wszystkich urządzeniach;
 • projektujemy strony internetowe Wrocław szyte na miarę Twoich potrzeb;
 • w naszej ofercie znajduje się również skuteczne pozycjonowanie stron internetowych.

WIELU CHWALI SIĘ TYM, ŻE SĄ NAJLEPSI W SWOJEJ BRANŻY. A MY?

 • nie uważamy się za najlepszych, za to wciąż dążymy do doskonałości. Dzięki czemu nie spoczywamy na laurach – ciągle się rozwijamy, oferując naszym klientom to, co aktualne i najlepsze. Zarówno jeśli chodzi o technologię, jak i rozwiązania marketingowe;
 • podchodzimy do klienta indywidualnie. Zależy nam na tym, aby każdego wysłuchać i właściwie doradzić, ponieważ to dla nich chcemy wypracować sukces;
 • ideą naszych działań jest, zrobienie wszystkiego, co przyniesie Ci jak największe zyski;

Większość naszych klientów wybiera nasz autorski CMS tzw. AD Panel. Stworzony jest z myślą o potrzebach klientów i sprostaniu ich wymaganiom. Jego zaletą jest elastyczność oraz możliwość dostosowania pod każdego klienta, tego mniej i więcej wymagającego. Przyszłościowa rozbudowa panelu czy jego funkcji jest nieograniczona, ponieważ nie jest to zamknięty system. Wielu klientów chwali prostotę obsługi oraz zarządzania stroną przez nasz AD Panel.

 

Czym się wyróżnia:

 • czytelny i intuicyjny interfejs,
 • w panelu znajdują się tylko potrzebne funkcje dla użytkownika bez instalacji setki nie potrzebnych modułów,
 • możliwość rozbudowy panelu, a zarazem strony internetowej w przyszłości,
 • prosty w zarządzaniu,
 • intuicyjny.
 

Wyceń usługę:

Twoja reklama na Samochody.pl

Zostań Partnerem

Samochody.pl to portal ogłoszeń motoryzacyjnych cieszący się coraz większą popularnością. Liczba ogłoszeń stale rośnie, a w ofercie pojawiają się samochody osobowe i dostawcze zarówno nowe jak i używane, motocykle, maszyny rolnicze, budowlane, przyczepy, części, narzędzia oraz usługi wynajmu i inne związane z motoryzacją. Jest to zatem strona przeznaczona nie tylko dla osób poszukujących nowego samochodu, ale także przydatne rozwiązanie dla firm, które chcą nawiązać współpracę lub promować swoje usługi. Liczne oferty sprzedaży i coraz większa baza firm z usługami sprawiają, że Samochody.pl stają się jednym z większych graczy na rynku ogłoszenia motoryzacyjne. Konto partnera to zupełna nowość, dzięki której firmy związane z motoryzacją mogą dodawać artykuły i promować produkty ze swojej oferty.

Reklamuj swoje usługi

Oprócz standardowych opcji takich jak sprzedaż czy oferty zakupu pojazdów, na portalu Samochody.pl firmy związane z motoryzacją mogą reklamować swoje usługi to dobra okazja na poszerzenie grona odbiorców i klientów za pomocą rosnącego zainteresowania stroną. Reklamy po opłaceniu są wyświetlane na głównej stronie. Jak widać, portal nie jest ukierunkowany wyłącznie na nowe samochody czy auta używane, to świetne rozwiązanie dla firm. W dużym uproszczeniu Samochody.pl oferują szereg możliwości dodawanie artykułów, produktów, a także reklamy swoich usług. Dotyczy to firm zajmujących się ubezpieczeniami, odszkodowaniami, a także szkół nauki jazdy, firm zajmujących się wyposażeniem warsztatów, stacji demontażu czy usług detailingu.

Baza firm

Obecnie w portalu Samochody.pl są zarejestrowane firmy o różnym przekroju działalności motoryzacyjnej salony i komisy samochodowe oferujące nowe modele i używane auta, firmy ubezpieczeniowe, pomoc drogowa, usługi holowania, detailingu, warsztaty mechaniczne i blacharsko-lakiernicze. Do Samochody.pl dołącza coraz to większa liczba firm, nie tylko prezentujących swoje oferty, ale także chcących nawiązać długotrwałą współpracę w portalem. Warto dołączyć do tak prężnie rozwijającej się strony motoryzacyjnej to może przynieść wyłącznie obopólne korzyści.