close

Reklama na Facebook

DAJ SIĘ POLUBIĆ NA FACEBOOKU

Jeżeli szukasz najskuteczniejszej formy reklamy, zdaj się na siłę społeczności. Nic nie przekonuje do zakupu bardziej niż zadowoleni fani, polecający Twoje usługi.

Przestań szukać klientów na siłę! Zamiast tego bądź tam, gdzie sami chętnie pojawiają się kilka razy dziennie. Zbuduj godny wizerunek Twojej firmy, wokół którego zgromadzą się potencjalni klienci.

Jeżeli zastanawiasz się czy warto, to wyobraź sobie 20 milionów potencjalnych klientów i osób, które z własnej woli będą polecać Twoją markę znajomym, na wyciągnięcie ręki. Gdzie? Na najpopularniejszym w Polsce portalu społecznościowym Facebook. To dużo skuteczniejsze od tradycyjnych reklam, na które konsumenci są coraz bardziej odporni.

JAK DEFINIUJEMY SKUTECZNOŚĆ?

  • Opracujemy plan działań marketingowych, by zwiększyć liczbę fanów;
  • Stworzymy zachęcający fanpage, który przyciągnie do Ciebie użytkowników;
  • Będziemy prowadzić go w sposób angażujący i zachęcający do udostępniania wśród znajomych;
  • Utworzymy i przeprowadzimy konkursy oraz inne formy promocji, które pozytywnie wpłyną na Twój PR.

Marketing na Facebooku to okazja do zaistnienia online, zwiększenia bazy klientów i ruchu na stronie. Chcesz generować większe zyski? Porozmawiajmy o tym, jak możemy Ci pomóc – wypełnij nasz formularz kontaktowy lub zadzwoń.

Pakiety

FB START

FB LOCAL

FB FAME

FB MASTER

Posty w tygodniu

1

1,5

2

3

Budżet na kampanię sponsorowaną

150 zł / miesiąc

300 zł / miesiąc

450 zł / miesiąc

800 zł / miesiąc

Rebranding Facebook

Nie

Tak

Tak

Tak

Konfiguracja E-SKLEP Facebook

Nie

Nie

Tak

Tak

Konkursy

Nie

Nie

Tak

Tak

Integracja zewnętrznych kanałów Social Media z Facebook

Nie

Nie

Tak

Tak

Obsługa Messenger

Nie

Nie

Nie

Tak

Raport

co miesiąc

co miesiąc

co tydzień

co tydzień

Cena

700 zł netto / miesiąc

950 zł netto / miesiąc

1350 zł netto / miesiąc

2000 zł netto / miesiąc

 
 

Wyceń usługę:

Twoja reklama na Samochody.pl

Zostań Partnerem

Samochody.pl to portal ogłoszeń motoryzacyjnych cieszący się coraz większą popularnością. Liczba ogłoszeń stale rośnie, a w ofercie pojawiają się samochody osobowe i dostawcze zarówno nowe jak i używane, motocykle, maszyny rolnicze, budowlane, przyczepy, części, narzędzia oraz usługi wynajmu i inne związane z motoryzacją. Jest to zatem strona przeznaczona nie tylko dla osób poszukujących nowego samochodu, ale także przydatne rozwiązanie dla firm, które chcą nawiązać współpracę lub promować swoje usługi. Liczne oferty sprzedaży i coraz większa baza firm z usługami sprawiają, że Samochody.pl stają się jednym z większych graczy na rynku ogłoszenia motoryzacyjne. Konto partnera to zupełna nowość, dzięki której firmy związane z motoryzacją mogą dodawać artykuły i promować produkty ze swojej oferty.

Reklamuj swoje usługi

Oprócz standardowych opcji takich jak sprzedaż czy oferty zakupu pojazdów, na portalu Samochody.pl firmy związane z motoryzacją mogą reklamować swoje usługi to dobra okazja na poszerzenie grona odbiorców i klientów za pomocą rosnącego zainteresowania stroną. Reklamy po opłaceniu są wyświetlane na głównej stronie. Jak widać, portal nie jest ukierunkowany wyłącznie na nowe samochody czy auta używane, to świetne rozwiązanie dla firm. W dużym uproszczeniu Samochody.pl oferują szereg możliwości dodawanie artykułów, produktów, a także reklamy swoich usług. Dotyczy to firm zajmujących się ubezpieczeniami, odszkodowaniami, a także szkół nauki jazdy, firm zajmujących się wyposażeniem warsztatów, stacji demontażu czy usług detailingu.

Baza firm

Obecnie w portalu Samochody.pl są zarejestrowane firmy o różnym przekroju działalności motoryzacyjnej salony i komisy samochodowe oferujące nowe modele i używane auta, firmy ubezpieczeniowe, pomoc drogowa, usługi holowania, detailingu, warsztaty mechaniczne i blacharsko-lakiernicze. Do Samochody.pl dołącza coraz to większa liczba firm, nie tylko prezentujących swoje oferty, ale także chcących nawiązać długotrwałą współpracę w portalem. Warto dołączyć do tak prężnie rozwijającej się strony motoryzacyjnej to może przynieść wyłącznie obopólne korzyści.