close

Filmy Reklamowe

Zajmujemy się profesjonalną produkcją filmową i usługami fotograficznymi. Każdy projekt opracowujemy z myślą o działaniach marketingowych, które przełożą się na zyski. Z nami Twoja firma pokaże się z najlepszej strony i dobrze na tym wyjdzie.

Najnowsze trendy w marketingu wskazują na video, wykorzystaj to, aby opowiedzieć o swojej firmie! Wyróżnij się i zaskocz swoich klientów nowatorskim podejściem, które atrakcyjnie przedstawi Twoje usługi. Spoty reklamowe są łatwo przyswajalne i ciekawsze od słów. Poruszymy emocje, tworząc obraz przyciągający nieprzeciętną perspektywą i pomysłową wizją.

Do pracy podchodzimy elastycznie - realizujemy nagrania w studio fotograficznym, siedzibach firm, wynajętych wnętrzach, plenerze, czy z wykorzystaniem dronów. Potrafimy wzbogacić każdy film o efekty specjalne, takie jak animacje 3D czy logo firmy.

Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz w pakiecie gwarancję skuteczności

DYNAMICZNA PREZENTACJA WIDEO

To pokaz wideo, łączący w sobie statyczne zdjęcia i dynamiczne efekty, nadające całości cech animacji oraz filmu reklamowego. Doskonały sposób, aby zaprezentować swoją firmę, produkty, czy opowiedzieć historię. Nasza praca nie kończy się na samym stworzeniu nagrania, dodatkowo promujemy projekty na YouTube. Dzięki naszym sprawdzonym metodom, wyświetlają się jedynie użytkownikom, którzy w ostatnim czasie szukali w Internecie informacji na dany temat, oraz na podstawie ich geolokalizacji.

FILM REKLAMOWY

Zdjęcia z powietrza, w środku i na zewnątrz. Efekty specjalne i ozdobniki. Profesjonalny montaż i korekta. Ogranicza nas tylko wyobraźnia klientów. Jesteśmy pewni naszej skuteczności, dlatego do każdego filmu dołączamy promocję na kanale YouTube z gwarantowaną liczbą odsłon.

Wykonane zdjęcia oraz filmy poddane są obróbce i korekcie graficznej. Klient jest właścicielem praw majątkowych wykonanych prac.

Wyceń usługę: