close

Filmy Reklamowe

Zajmujemy się profesjonalną produkcją filmową i usługami fotograficznymi. Każdy projekt opracowujemy z myślą o działaniach marketingowych, które przełożą się na zyski. Z nami Twoja firma pokaże się z najlepszej strony i dobrze na tym wyjdzie.

Najnowsze trendy w marketingu wskazują na video, wykorzystaj to, aby opowiedzieć o swojej firmie! Wyróżnij się i zaskocz swoich klientów nowatorskim podejściem, które atrakcyjnie przedstawi Twoje usługi. Spoty reklamowe są łatwo przyswajalne i ciekawsze od słów. Poruszymy emocje, tworząc obraz przyciągający nieprzeciętną perspektywą i pomysłową wizją.

Do pracy podchodzimy elastycznie - realizujemy nagrania w studio fotograficznym, siedzibach firm, wynajętych wnętrzach, plenerze, czy z wykorzystaniem dronów. Potrafimy wzbogacić każdy film o efekty specjalne, takie jak animacje 3D czy logo firmy.

Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz w pakiecie gwarancję skuteczności

DYNAMICZNA PREZENTACJA WIDEO

To pokaz wideo, łączący w sobie statyczne zdjęcia i dynamiczne efekty, nadające całości cech animacji oraz filmu reklamowego. Doskonały sposób, aby zaprezentować swoją firmę, produkty, czy opowiedzieć historię. Nasza praca nie kończy się na samym stworzeniu nagrania, dodatkowo promujemy projekty na YouTube. Dzięki naszym sprawdzonym metodom, wyświetlają się jedynie użytkownikom, którzy w ostatnim czasie szukali w Internecie informacji na dany temat, oraz na podstawie ich geolokalizacji.

FILM REKLAMOWY

Zdjęcia z powietrza, w środku i na zewnątrz. Efekty specjalne i ozdobniki. Profesjonalny montaż i korekta. Ogranicza nas tylko wyobraźnia klientów. Jesteśmy pewni naszej skuteczności, dlatego do każdego filmu dołączamy promocję na kanale YouTube z gwarantowaną liczbą odsłon.

Wykonane zdjęcia oraz filmy poddane są obróbce i korekcie graficznej. Klient jest właścicielem praw majątkowych wykonanych prac.

Wyceń usługę:

Twoja reklama na Samochody.pl

Zostań Partnerem

Samochody.pl to portal ogłoszeń motoryzacyjnych cieszący się coraz większą popularnością. Liczba ogłoszeń stale rośnie, a w ofercie pojawiają się samochody osobowe i dostawcze zarówno nowe jak i używane, motocykle, maszyny rolnicze, budowlane, przyczepy, części, narzędzia oraz usługi wynajmu i inne związane z motoryzacją. Jest to zatem strona przeznaczona nie tylko dla osób poszukujących nowego samochodu, ale także przydatne rozwiązanie dla firm, które chcą nawiązać współpracę lub promować swoje usługi. Liczne oferty sprzedaży i coraz większa baza firm z usługami sprawiają, że Samochody.pl stają się jednym z większych graczy na rynku ogłoszenia motoryzacyjne. Konto partnera to zupełna nowość, dzięki której firmy związane z motoryzacją mogą dodawać artykuły i promować produkty ze swojej oferty.

Reklamuj swoje usługi

Oprócz standardowych opcji takich jak sprzedaż czy oferty zakupu pojazdów, na portalu Samochody.pl firmy związane z motoryzacją mogą reklamować swoje usługi to dobra okazja na poszerzenie grona odbiorców i klientów za pomocą rosnącego zainteresowania stroną. Reklamy po opłaceniu są wyświetlane na głównej stronie. Jak widać, portal nie jest ukierunkowany wyłącznie na nowe samochody czy auta używane, to świetne rozwiązanie dla firm. W dużym uproszczeniu Samochody.pl oferują szereg możliwości dodawanie artykułów, produktów, a także reklamy swoich usług. Dotyczy to firm zajmujących się ubezpieczeniami, odszkodowaniami, a także szkół nauki jazdy, firm zajmujących się wyposażeniem warsztatów, stacji demontażu czy usług detailingu.

Baza firm

Obecnie w portalu Samochody.pl są zarejestrowane firmy o różnym przekroju działalności motoryzacyjnej salony i komisy samochodowe oferujące nowe modele i używane auta, firmy ubezpieczeniowe, pomoc drogowa, usługi holowania, detailingu, warsztaty mechaniczne i blacharsko-lakiernicze. Do Samochody.pl dołącza coraz to większa liczba firm, nie tylko prezentujących swoje oferty, ale także chcących nawiązać długotrwałą współpracę w portalem. Warto dołączyć do tak prężnie rozwijającej się strony motoryzacyjnej to może przynieść wyłącznie obopólne korzyści.