close

Dla wydawców

 

Zarabiaj na publikowaniu.

Otrzymuj stałe dochody dzięki temu że posiadasz własną stronę internetową lub bloga.
Masz swój serwis internetowy lub bloga, który tworzysz od dłuższego czasu, odwiedzają go setki osób dziennie, ale nie wiesz, jak spożytkować ten ruch i zacząć na nim zarabiać? Dzięki eReklama możesz zarabiać na publikacjach artykułów na swojej stronie.

To bardzo proste - zobacz jak to działa.

  • Dodajesz swoją stronę jako Wydawca, po dodaniu strona jest weryfikowana przez naszych pracowników pod względem wymagań określonym w regulaminie
  • Osoby zainteresowane publikacją treści na twojej stronie, zgłaszają chęć poprzez złożenie zamówienia i jego opłacenie w panelu Reklamodawcy
  • Reklamodawca zleca tobie napisanie tekstów (jeżeli zadeklarujesz taką usługę) lub dostarcza gotowe treści oraz grafiki, jakie musisz umieścić na swojej stronie


Wystarczy tylko kilka minut, aby zarejestrować się i zacząć zarabiać.

Nie ważne o czym jest twoja strona czy blog, może być to lokalny portal miasta, blog hobbystyczny, na którym publikujesz swoje historie podróżnicze, a może być to serwis poradnikowy czy specjalistyczny serwis branżowy. Jako wydawca możesz zarobić nawet kilka tysięcy na publikowaniu treści reklamowych zamówionych przez reklamodawców. Sam ustalasz koszt publikacji na twojej stronie, jeżeli zamówiona publikacja ci nie odpowiada pod względem tematycznym, czy też treść jest nieodpowiednia do reszty na twojej stronie - masz możliwość odmowy publikacji. Zamówione publikacje są gotowe do umieszczenia na twojej stronie - otrzymujesz sformatowany tekst z umieszczonymi odnośnikami oraz dopasowanymi grafikami wysokiej jakości. Zarobione pieniądze możesz otrzymać nawet na drugi dzień od przesłania faktury do nas. Nie musisz dbać o nowych klientów - my zajmiemy się wszystkim, ty jedynie musisz dostarczyć miejsce na umieszczenie treści od naszych reklamodawców.

 

Wyceń usługę:

Twoja reklama na Samochody.pl

Zostań Partnerem

Samochody.pl to portal ogłoszeń motoryzacyjnych cieszący się coraz większą popularnością. Liczba ogłoszeń stale rośnie, a w ofercie pojawiają się samochody osobowe i dostawcze zarówno nowe jak i używane, motocykle, maszyny rolnicze, budowlane, przyczepy, części, narzędzia oraz usługi wynajmu i inne związane z motoryzacją. Jest to zatem strona przeznaczona nie tylko dla osób poszukujących nowego samochodu, ale także przydatne rozwiązanie dla firm, które chcą nawiązać współpracę lub promować swoje usługi. Liczne oferty sprzedaży i coraz większa baza firm z usługami sprawiają, że Samochody.pl stają się jednym z większych graczy na rynku ogłoszenia motoryzacyjne. Konto partnera to zupełna nowość, dzięki której firmy związane z motoryzacją mogą dodawać artykuły i promować produkty ze swojej oferty.

Reklamuj swoje usługi

Oprócz standardowych opcji takich jak sprzedaż czy oferty zakupu pojazdów, na portalu Samochody.pl firmy związane z motoryzacją mogą reklamować swoje usługi to dobra okazja na poszerzenie grona odbiorców i klientów za pomocą rosnącego zainteresowania stroną. Reklamy po opłaceniu są wyświetlane na głównej stronie. Jak widać, portal nie jest ukierunkowany wyłącznie na nowe samochody czy auta używane, to świetne rozwiązanie dla firm. W dużym uproszczeniu Samochody.pl oferują szereg możliwości dodawanie artykułów, produktów, a także reklamy swoich usług. Dotyczy to firm zajmujących się ubezpieczeniami, odszkodowaniami, a także szkół nauki jazdy, firm zajmujących się wyposażeniem warsztatów, stacji demontażu czy usług detailingu.

Baza firm

Obecnie w portalu Samochody.pl są zarejestrowane firmy o różnym przekroju działalności motoryzacyjnej salony i komisy samochodowe oferujące nowe modele i używane auta, firmy ubezpieczeniowe, pomoc drogowa, usługi holowania, detailingu, warsztaty mechaniczne i blacharsko-lakiernicze. Do Samochody.pl dołącza coraz to większa liczba firm, nie tylko prezentujących swoje oferty, ale także chcących nawiązać długotrwałą współpracę w portalem. Warto dołączyć do tak prężnie rozwijającej się strony motoryzacyjnej to może przynieść wyłącznie obopólne korzyści.