close

Dla influencerów

 

Jesteś aktywny w mediach społecznościowych? Prowadzisz bloga, vloga, swój kanał na YouTube? Masz swoich odbiorców, którzy śledzą Twoje poczynania i chciałbyś zacząć na tym zarabiać? Skorzystaj z naszych usług i wygeneruj swoje statystyki w 5 minut dzięki platformie WhitePress. Twój raport będzie dostępny w formacie PDF.


Wspieramy działania influencerów pośrednicząc w zawieraniu umów z zleceniodawcami. Jeśli jesteś osobą, która poświęca się życiu w mediach społecznościowych, takich jak Instagram, Facebook, YouTube lub prowadzisz bloga to właśnie Ciebie szukamy!
Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy z aktywnymi ludźmi, pełnymi pasji i ambicji. Jeśli jesteś zdeterminowany, skupiony na celu i chcesz zacząć zarabiać dzięki swoim odbiorcom zgłoś się do nas! Dzięki naszej platformie z łatwością znajdziesz reklamodawców, którzy zaoferują Ci zapłatę za Twój udział w influencer marketingu.


Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, a skuteczność naszych działań została potwierdzone przez statystyki, z którymi możesz zapoznać się na naszej stronie. Zaufało już nam tysiące osób, które biorą udział w marketingu internetowym i uczynili ze swoich kont w mediach społecznościowych źrodło swojego dochodu.


Nasza oferta dla blogera jest skierowana dla każdej osoby, która posiada swoje grono odbiorców. Nasz portal dla influencera wspiera młodych twórców, którzy dzięki naszym działaniom łatwo zawierają współpracę z dużymi firmami, oferującymi atrakcyjne warunki wynagrodzenia.


W naszych szeregach każdy bloger, vloger oraz influencer będzie czuł się jak ryba w wodzie!


Nie czekaj i wygeneruj swoje statystyki już teraz.

Wyceń usługę:

Twoja reklama na Samochody.pl

Zostań Partnerem

Samochody.pl to portal ogłoszeń motoryzacyjnych cieszący się coraz większą popularnością. Liczba ogłoszeń stale rośnie, a w ofercie pojawiają się samochody osobowe i dostawcze zarówno nowe jak i używane, motocykle, maszyny rolnicze, budowlane, przyczepy, części, narzędzia oraz usługi wynajmu i inne związane z motoryzacją. Jest to zatem strona przeznaczona nie tylko dla osób poszukujących nowego samochodu, ale także przydatne rozwiązanie dla firm, które chcą nawiązać współpracę lub promować swoje usługi. Liczne oferty sprzedaży i coraz większa baza firm z usługami sprawiają, że Samochody.pl stają się jednym z większych graczy na rynku ogłoszenia motoryzacyjne. Konto partnera to zupełna nowość, dzięki której firmy związane z motoryzacją mogą dodawać artykuły i promować produkty ze swojej oferty.

Reklamuj swoje usługi

Oprócz standardowych opcji takich jak sprzedaż czy oferty zakupu pojazdów, na portalu Samochody.pl firmy związane z motoryzacją mogą reklamować swoje usługi to dobra okazja na poszerzenie grona odbiorców i klientów za pomocą rosnącego zainteresowania stroną. Reklamy po opłaceniu są wyświetlane na głównej stronie. Jak widać, portal nie jest ukierunkowany wyłącznie na nowe samochody czy auta używane, to świetne rozwiązanie dla firm. W dużym uproszczeniu Samochody.pl oferują szereg możliwości dodawanie artykułów, produktów, a także reklamy swoich usług. Dotyczy to firm zajmujących się ubezpieczeniami, odszkodowaniami, a także szkół nauki jazdy, firm zajmujących się wyposażeniem warsztatów, stacji demontażu czy usług detailingu.

Baza firm

Obecnie w portalu Samochody.pl są zarejestrowane firmy o różnym przekroju działalności motoryzacyjnej salony i komisy samochodowe oferujące nowe modele i używane auta, firmy ubezpieczeniowe, pomoc drogowa, usługi holowania, detailingu, warsztaty mechaniczne i blacharsko-lakiernicze. Do Samochody.pl dołącza coraz to większa liczba firm, nie tylko prezentujących swoje oferty, ale także chcących nawiązać długotrwałą współpracę w portalem. Warto dołączyć do tak prężnie rozwijającej się strony motoryzacyjnej to może przynieść wyłącznie obopólne korzyści.