close

Dla influencerów

 

Jesteś aktywny w mediach społecznościowych? Prowadzisz bloga, vloga, swój kanał na YouTube? Masz swoich odbiorców, którzy śledzą Twoje poczynania i chciałbyś zacząć na tym zarabiać? Skorzystaj z naszych usług i wygeneruj swoje statystyki w 5 minut dzięki platformie WhitePress. Twój raport będzie dostępny w formacie PDF.


Wspieramy działania influencerów pośrednicząc w zawieraniu umów z zleceniodawcami. Jeśli jesteś osobą, która poświęca się życiu w mediach społecznościowych, takich jak Instagram, Facebook, YouTube lub prowadzisz bloga to właśnie Ciebie szukamy!
Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy z aktywnymi ludźmi, pełnymi pasji i ambicji. Jeśli jesteś zdeterminowany, skupiony na celu i chcesz zacząć zarabiać dzięki swoim odbiorcom zgłoś się do nas! Dzięki naszej platformie z łatwością znajdziesz reklamodawców, którzy zaoferują Ci zapłatę za Twój udział w influencer marketingu.


Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, a skuteczność naszych działań została potwierdzone przez statystyki, z którymi możesz zapoznać się na naszej stronie. Zaufało już nam tysiące osób, które biorą udział w marketingu internetowym i uczynili ze swoich kont w mediach społecznościowych źrodło swojego dochodu.


Nasza oferta dla blogera jest skierowana dla każdej osoby, która posiada swoje grono odbiorców. Nasz portal dla influencera wspiera młodych twórców, którzy dzięki naszym działaniom łatwo zawierają współpracę z dużymi firmami, oferującymi atrakcyjne warunki wynagrodzenia.


W naszych szeregach każdy bloger, vloger oraz influencer będzie czuł się jak ryba w wodzie!


Nie czekaj i wygeneruj swoje statystyki już teraz.

Wyceń usługę: