close

Efektywna promocja treści

Napisanie i opublikowanie wartościowego artykułu to nie wszystko - wiedziałeś o tym? Pozwól, że my zajmiemy się resztą - jego promocją

Zadbamy o to, aby na twój artykuł natrafiło jak najwięcej osób, dzięki temu zyskasz nowych czytelników oraz potencjalnych klientów na twoje usługi czy produkty, bo właśnie o to chodzi w promocji poprzez publikację treści na stronach. Podczas promocji twoich artykułów współpracujemy z największymi wydawcami, którzy generują duży ruch w polskim internecie, wykorzystujemy kampanie CPC celem zdobycia nowych czytelników.
 
Jak zacząć promowanie artykułu?
To bardzo proste! Po pierwsze w panelu wskaż nam artykuł, który chcesz wypromować. Następnie ustal liczbę użytkowników oraz tematykę kampanii, pozwoli to na określenie całkowitych kosztów oraz czasu potrzebnego na uruchomienie i prowadzenie kampanii promującej.

Teraz wszystkim zajmiemy się my, ty możesz cieszyć się z większego ruchu oraz zainteresowania twoim artykułem. Dopasujemy odpowiednią tematykę witryn, grupę odbiorców, profil zawodowy, demografię czy nawet zainteresowania potencjalnych czytelników. Na koniec otrzymasz szczegółowy raport z naszych działań.
 
Promocja artykułów z wykorzystaniem nowoczesnych technik
Do promocji artykułów wykorzystujemy najlepsze metody pozyskiwania ruchu, polegające na umieszczeniu odnośnika do twojego artykułu na znanym, opiniotwórczym portalu (np. w boxie "Powiązane" czy "Warto przeczytać", "Czytaj także"). Pozwala to na zdobycie nowych czytelników, którzy są zainteresowani tematyką powiązaną z tym co właśnie przeczytali w artykule pod którym znajdzie się odnośnik do twojego tekstu.

Wyceń usługę:

Twoja reklama na Samochody.pl

Zostań Partnerem

Samochody.pl to portal ogłoszeń motoryzacyjnych cieszący się coraz większą popularnością. Liczba ogłoszeń stale rośnie, a w ofercie pojawiają się samochody osobowe i dostawcze zarówno nowe jak i używane, motocykle, maszyny rolnicze, budowlane, przyczepy, części, narzędzia oraz usługi wynajmu i inne związane z motoryzacją. Jest to zatem strona przeznaczona nie tylko dla osób poszukujących nowego samochodu, ale także przydatne rozwiązanie dla firm, które chcą nawiązać współpracę lub promować swoje usługi. Liczne oferty sprzedaży i coraz większa baza firm z usługami sprawiają, że Samochody.pl stają się jednym z większych graczy na rynku ogłoszenia motoryzacyjne. Konto partnera to zupełna nowość, dzięki której firmy związane z motoryzacją mogą dodawać artykuły i promować produkty ze swojej oferty.

Reklamuj swoje usługi

Oprócz standardowych opcji takich jak sprzedaż czy oferty zakupu pojazdów, na portalu Samochody.pl firmy związane z motoryzacją mogą reklamować swoje usługi to dobra okazja na poszerzenie grona odbiorców i klientów za pomocą rosnącego zainteresowania stroną. Reklamy po opłaceniu są wyświetlane na głównej stronie. Jak widać, portal nie jest ukierunkowany wyłącznie na nowe samochody czy auta używane, to świetne rozwiązanie dla firm. W dużym uproszczeniu Samochody.pl oferują szereg możliwości dodawanie artykułów, produktów, a także reklamy swoich usług. Dotyczy to firm zajmujących się ubezpieczeniami, odszkodowaniami, a także szkół nauki jazdy, firm zajmujących się wyposażeniem warsztatów, stacji demontażu czy usług detailingu.

Baza firm

Obecnie w portalu Samochody.pl są zarejestrowane firmy o różnym przekroju działalności motoryzacyjnej salony i komisy samochodowe oferujące nowe modele i używane auta, firmy ubezpieczeniowe, pomoc drogowa, usługi holowania, detailingu, warsztaty mechaniczne i blacharsko-lakiernicze. Do Samochody.pl dołącza coraz to większa liczba firm, nie tylko prezentujących swoje oferty, ale także chcących nawiązać długotrwałą współpracę w portalem. Warto dołączyć do tak prężnie rozwijającej się strony motoryzacyjnej to może przynieść wyłącznie obopólne korzyści.