close

Efektywna promocja treści

Napisanie i opublikowanie wartościowego artykułu to nie wszystko - wiedziałeś o tym? Pozwól, że my zajmiemy się resztą - jego promocją

Zadbamy o to, aby na twój artykuł natrafiło jak najwięcej osób, dzięki temu zyskasz nowych czytelników oraz potencjalnych klientów na twoje usługi czy produkty, bo właśnie o to chodzi w promocji poprzez publikację treści na stronach. Podczas promocji twoich artykułów współpracujemy z największymi wydawcami, którzy generują duży ruch w polskim internecie, wykorzystujemy kampanie CPC celem zdobycia nowych czytelników.
 
Jak zacząć promowanie artykułu?
To bardzo proste! Po pierwsze w panelu wskaż nam artykuł, który chcesz wypromować. Następnie ustal liczbę użytkowników oraz tematykę kampanii, pozwoli to na określenie całkowitych kosztów oraz czasu potrzebnego na uruchomienie i prowadzenie kampanii promującej.

Teraz wszystkim zajmiemy się my, ty możesz cieszyć się z większego ruchu oraz zainteresowania twoim artykułem. Dopasujemy odpowiednią tematykę witryn, grupę odbiorców, profil zawodowy, demografię czy nawet zainteresowania potencjalnych czytelników. Na koniec otrzymasz szczegółowy raport z naszych działań.
 
Promocja artykułów z wykorzystaniem nowoczesnych technik
Do promocji artykułów wykorzystujemy najlepsze metody pozyskiwania ruchu, polegające na umieszczeniu odnośnika do twojego artykułu na znanym, opiniotwórczym portalu (np. w boxie "Powiązane" czy "Warto przeczytać", "Czytaj także"). Pozwala to na zdobycie nowych czytelników, którzy są zainteresowani tematyką powiązaną z tym co właśnie przeczytali w artykule pod którym znajdzie się odnośnik do twojego tekstu.

Wyceń usługę: